Vrchní referent/vrchní referentka - poradenská činnost pro ES

Pražská správa sociálního zabezpečení, odbor sociálního pojištění, Trojská 1997/13a, Praha 8 přijme:

Vrchního referenta/vrchní referentku poradenské činnosti pro ES

Náplň práce: koordinace a usměrňování provádění důchodového pojištění, nemocenského pojištění a pojistného na sociální zabezpečení a příspěvku na státní politiku zaměstnanosti v zásadních záležitostech ve vymezené působnosti.

Požadujeme:

  • vyšší odborné vzdělání nebo bakalářský studijní program,
  • uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
  • schopnost samostatné i týmové práce.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou podle § 178 odst. 2 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů (pracovní poměr na dobu 6 měsíců),
  • platové zařazení v 10. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění.

Nástup dle dohody.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, vyplňte, prosím, následující dotazník nejpozději  do 31. 10. 2018. Do 1 měsíce od odeslání dotazníku budete informováni o dalším postupu